57- 400 Nowa Ruda, Teatralna 11,
tel. 507 77 92 51
Pon. do Pt. od 9:00 do 17:00 Sob.od 10:00 do 14:00 - rejestracja online

O nas

Wethelp WET skrót od słowa weterynarz i angielskie HELP czyli niesienie pomocy powstał ponieważ KOCHAMY zwierzęta i pasjonuje nas medycyna weterynaryjna

Pracujemy bo nie potrafimy patrzeć na cierpienie zwierząt i stać obojętnie gdy nas potrzebują. Zawód który wykonujemy to nie tylko nasza praca, ale również, a może przede wszystkim, nasza pasja, hobby, zamiłowanie. Leczenie zwierząt, ratowanie, niesienie pomocy to nasz cel i nasza misja. To element który nas spaja i motywuje do ciężkiej pracy dla dobra zwierząt. Każdego pacjenta i każdy przypadek traktujemy indywidualnie.

Naszym nadrzędnym zadaniem jest ratowanie zwierząt, ich zdrowia i życia. W tym celu cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, pogłębiamy wiedzę aby w kompleksowy sposób móc pomagać. Nie boimy się wyzwań, a każde z nich motywuje nas do jeszcze cięższej pracy i wysiłku, ukierunkowanego na rozwiązywanie nawet najtrudniejszych problemów.
Firma ciągle się transformuje a my wraz z nią. Rozpoczynaliśmy działalność na ul A. Fredry potem przenieśliśmy się do lokalu na ul Jeziornej dużo mniejszy ale zaoszczędzone pieniądze pozwoliły nam zakupić wspaniały sprzęt diagnostyczny. Niezbędne narzędzia do pracy laboratorium tu na miejscu. Następnie nadszedł czas na powiększenie Gabinetu w celu zapewnienia komfortu pracy i dalsze rozbudowywanie zaplecza sprzętu przenieśliśmy się na ul Teatralną gdzie pracujemy do dzisiaj. Powoli również utaj wyczerpujemy zapasy miejsca a marzeniem naszym jest rozbudowanie gabinetu o salę rehabilitacji, posiadanie dwóch niezależnych pokoi przyjęć, oraz dwie sale operacyjne, szpitala 24 godzinny oraz Pogotowie dla Zwierząt. Przy Państwa Zaufaniu na pewno Nam się uda.

 

Godziny.

Pon – Pt: 9.00 - 17.00
Sobota: 10.00 – 14.00

Adres.

Teatralna 11
57-400 Nowa Ruda

tel.

507 77 92 51

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper